Ekip toplanıyor

FOX TV 22.45

Steven Soderbergh imzalı Ocean’s 11-Ocean’s Eleven filminde George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon ve And Garcia oynuyor. Danny Ocean, hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny’nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey, tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Bunun için eski ortağı Rusty ile temasa geçer. Rusty ve Danny, bu imkânsız görünen soygunu gerçekleştirebilmek için her biri işinde uzman olan isimlerden oluşan bir takım oluşturur.

Hayatım Müzik’e konuk

CNN TÜRK 16.05

Aslı Öymen’in hazırlayıp sunduğu Hayatım Müzik’e bayramın ilk gününde sanatçı Sertab Erener konuk olacak. Erener, Kırık Kalpler isimli yeni albümünü, hayatına dair bilinmeyenleri ve projelerini anlatacak.

Osmanlı Cumhuriyeti

SHOW TV 22.15

Yönetmenliğini Gani Müjde’nin yaptığı Osmanlı Cumhuriyeti’nde Ata Demirer, Vildan Atasever, Sümer Tilmaç ve Ceyhun Yılmaz oynuyor. Kurtuluş Savaşı gerçekleşmemiş ve Türkiye Cumhuriyeti kurulmamıştır.

Alman esir kampında bir Kırımlı

TRT 1 21.15

Cengiz Dağcı’nın Korkunç Yıllar adlı romanından beyazperdeye aktarılan film, II. Dünya Savaşı sırasında Alman esir kamplarında rehin alınan Tatarlı esirlerin yaşadıkları insanlık dramını ve çektikleri acıları konu alıyor. Yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu filmin başrollerini Murat Yıldırım ve Selma Ergeç paylaşıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER