Bayrama yakışır sezon finali

STAR TV 20.00

Müdür Ne’aptın? sezon finalini bayram şekeri tadında yapıyor, kahkaha maratonu tatile giriyor. Tolga Çevik, yeni yayın dönemi finali öncesi son kez güldürecek! Arkadaşım’ın birinci bölümdeki tam teşekküllü ‘Sherlock Holmes’ tiplemesi kahkaha tufanı esecek! Eşinin talimatı ile takip edilen koca ‘Arkadaşım’ın başına türlü dertler açacak. Arkadaşım ikinci bölümde çok sevilen yeni tiplemesi ‘Bıngıl’ ile kahkaha şöleni estirecek! Bir düğün organizatörü olarak seyirci karşısına çıkacak olan kahramanımız kır düğününe karşı savaş verecek.

Mandıra Filozofu

KANAL D 20.00

Müfit Can Saçıntı’nın yönettiği filmde Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu ve Begüm Öner oynuyor. Çekimleri doğal güzellikleriyle dünya çapında ünlenmiş Bodrum Çökertme köyünde gerçekleştirilen yerli Robinson Crusoe hikâyesi.

Bir de Böyle Düşün

CNN TÜRK 21.00

Cem Seymen ile Bir de Böyle Düşün programında gıda terörü dosyası işlenecek. Endüstriyel gıda üretimi bizi zehirliyor mu? Şirketler küçük çiftçinin üretimini engelleyip katkı maddeli gıdalarla nasıl para kazanıyor? Sağlıksız gıdalarla beslenen yeni nesilleri neler bekliyor?

Ayı Paddington Londra yolunda

SİNEMA TV 21.00

Ayı Paddington filminde kendini bildi bileli İngiltere’ye karşı büyük bir tutku duyan Perulu bir ayı, bir ev bulma umuduyla Londra’ya doğru yola çıkar. Şehre gelir gelmez Paddington İstasyonu’nda kaybolan ayı, şehir hayatının pek de hayal ettiği gibi olmadığını düşünmeye başlar. Ancak kibar ve iyi kalpli Brown ailesi ile karşılaştığında fikri değişecektir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER