Kutsal topraklarda barış yemini

FOX TV 20.00

Cennetin Krallığı-Kingdom of Heaven filminde Orlando Bloom, Eva Green ve Liam Neeson oynuyor. Ortaçağ’da Haçlı Seferleri sürmekte, Doğu ile Avrupa arasında iki yüz yıldır çatışmalar devam etmektedir. Balian adında kendi halinde bir demirci, bu sancılı dönemde ailesini ve inancını yitirmiştir. Ancak kader onu Kudüs’e sürükler, önce âşık, sonra bir kahraman olur. Balian adında bir şövalye kutsal topraklarda barışı sağlama yeminini anlatır.

Kenan Doğulu Hayatım Müzik’te

CNN TÜRK 16.05

Aslı Öymen ‘Hayatım Müzik’te, sanatçı Kenan Doğulu’yu konuk edecek. Kenan Doğulu; yeni caz albümü ‘İhtimaller’i, müzikal kariyerini ve hayatı hakkında bilinmeyenleri anlatacak.

Ah bu savaşlar

SİNEMA TV 21.00

1864 filminde Laust ve Peter kardeşler için dünya, masum ve umutla dolu bir yerdir. Her ikisi de Inge adında güzel bir kıza tutulmuştur. Ancak savaş patlak verir ve her iki kardeş de orduya alınır.

Oflu Hoca’nın Şifresi

KANAL D 22.30

Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür ve Başak Daşman’ın oynadığı Oflu Hoca’nın Şifresi filminde Oflu Hoca’nın günleri karmaşayla geçmektedir. Yerel bir kanalın programında çıkar, fırında çalışır ve babasıyla başı sürekli derde gider. Gençliğinde yer aldığı Doğanspor futbol kulübünde yaşanan son gelişmeler de işlerin tuzu biberi olur. Oflu Hoca da başkanlık için adaylığını koymak zorunda kalır ve aralarında esaslı bir rekabet başlar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER