Evcilik oyununa Pelin de dahil oluyor

KANAL D 20.00

Tatlı İntikam’da Sinan, Pelin’in gidişiyle yıkılır. Ama kolay pes etmeyecektir. Gerekirse Paris’e gidecek ve Pelin’i kolundan tutup geri getirecektir. Pelin de Sinan’dan ayrı kalmayı göze alamaz ve yoldan geri döner. Pelin ve Sinan barışır, ama Pelin’in dönmesi Sinan ve Rüzgar’ın oyununa dahil olması demektir. Pelin’in yüzleşmesi gereken birisi daha vardır. O da babasıdır.

Burası çarşı pazar

STAR TV 20.00

Çarşı Pazar filminin kadrosunda Erdem Yener, Ayhan Taş ve Elif Nur Kerkük var. Fm, hayatını hamamda kese yaparak kazanan, saf ve iyi niyetli Kahraman’ın başından geçen olayları anlatıyor.

Geçmişin izinde 

SİNEMA TV 21.00

Time Renegades/Geçmişin İzinde filminde 1983’te lise öğretmeni Ji-hwan, bir yankesicinin saldırısına uğrar. 2015’te ise dedektif Gun-woo, birini takip ederken vurulur ve şuurunu kaybeder. Farklı zamanda hastaneye kaldırılır, aynı anda hayata dönerler.

Yeşil devin aşka yolculuğu

FOX TV 20.00

Shrek, bataklıkta yaşayan yeşil bir devdir. Ancak onun sıradan yaşamı masal kahramanları Pamuk Prenses ve yedi Cüceler, Pinokyo ve Kırmızı Başlıklı Kız’ın batağa sürgün edilmesiyle değişir. Bu kahramanları sürgün eden kişi kötü kalpli Lord Farquaad’dır. Shrek, masal kahramanlarını kurtarmak için Farquaad’la anlaşma yapar. Buna göre Farquaad’ın evleneceği kız olan prenses Fiona’yı ejderhadan kurtarması gerekmektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER