Şehirde ne var ne yok?

YENİ TÜRKÜ’DEN YENİ REPERTUVAR

Deniz kokan şarkılardan toprağa dönüş… Yeni Türkü, Ege rüzgârlarından kopup gelen şarkılarına çiçeği burnunda yeni bestelerini eklediği repertuvarını açıkhava sahnesinde dinleyicisinin beğenisine sunuyor. 15 Temmuz akşamı saat 21.15’te ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek konserde unutulmaz bir performansı izleme şansı elde edeceksiniz.

MSA’YLA NEFİS CHEESCAKE’LER

Cheesecake’in kıvamını bir türlü tutturamayanlardansanız profesyonel bir yardım alma vakti! MSA eğitmenlerinin nefis tarifleriyle hata yapma riskini en aza indirebilirsiniz. Cheesecake workshop’u 16 Temmuz saat 10.00’da Mutfak Sanatları Akademisi’nde!

‘KIYIYA OTURMANIN BÖYLESİ’ AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA

0812-kıyıya-oturmanın-böylesi

 

 

 

 

 

 

 

Bir oyuncu, 11 karakter… Commedia Gabriellina türünün Türkiye’deki ilk ve tek örneği Kıyıya Oturmanın Böylesi, bir oyuncunun masklarla 11 farklı karaktere büründüğü bir performansı izleyiciyle buluşturuyor. Merve Engin’in izleyiciyi keyifli bir yolculuğa çıkaracağı oyun, 14 Temmuz akşamı saat 20.30’da Akasya Kültür Sanat’ta!

 

CEYLAN ERTEM’DEN UNUTULMAZ BİR PERFORMANS

0810-ceylan-ertem2

Yetenekli müzisyen Ceylan Ertem, Amansız Gücenik albümünden sevilen şarkıları seslendireceği konseriyle müzikseverlere unutulmaz bir performans sergileyecek. 15 Temmuz akşamı saat 20.00’de gerçekleşecek olan etkinlik, IF Performance Hall Ataşehir’de!

FERHAT GÖÇER, ROMANTİK ŞARKILARINI SESLENDİRECEK

0811-ferhat-göçer

Sevilen şarkıcı Ferhat Göçer, romantik şarkıları eşliğinde hayranlarıyla keyifli bir yaz akşamında buluşmaya hazırlanıyor. Dillere yerleşen nakaratlarıyla dinleyicinin gönlünde yer eden Göçer, 15 Temmuz akşamı saat 21.00’de Romantika Garden sahnesinde unutulmaz bir konsere imza atacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER