Basın özgürlüğü konuşuluyor

CAN ERZİNCAN 21.00

Ekranlar karartılıyor, gazeteler kapatılıyor… Vatandaşın sesini-soluğunu kimler, neden kısmak istiyor? Fatih Akalan’ın sunduğu Artı-Eksi’de Türkiye Gazeteciler Sendikası başkanı Uğur Güç, avukat Rubil Gökdemir, gazeteci-yazar Mehmet Kamış ve duayen televizyoncu Bülent Özveren önemli tespitlerde bulunuyor.

Gökçe ve Demir yeni reklam ajansı kuruyor

KANAL D 20.00

Hayatımın Aşkı’nda Demir, Gökçe’nin de yardımıyla yeni reklam ajansını kurar. Taşınma işlemleri tamamlanır ve ofise yerleşirler. Demir ve Gökçe oldukça mutludur. Diğer yandan Duru ile rakip olmuşlar ve amansız bir müşteri kapma yarışı başlamıştır. Duru, Demir ve Gökçe’nin arasını bozmak ve işlerini sekteye uğratmak için Ayça’yı görevlendirir. Kaan’ın, aynı evde yaşamak zorunda kaldığı Duru ile başı beladadır. Duru, Kaan’ın ilgisini çekebilmek için her yola başvurur.

 

Gangnam Çeteleri

SİNEMA TV 18:30

Gangnam Çeteleri-Gangnam Blues filminin kadrosunda Min-ho Lee, Rae-won Kim ve Jin-young Jung var. 1970’lerde  Seul’un Güney kesimindeki Gangnam gelişmektedir. Çocukluk arkadaşı olan Jong-dae ve Yong-ki’nin evleri de bu dönemde yıkılır. Parasız kalan gençler, kirli işlere bulaşır ve zamanla yolları ayrılır. Üç yıl sonra Jong-dae, artık dürüst bir adam olarak yaşamaya başlamıştır. Yong-ki ise Seul’un en kirli çetesinin acımasız tetikçisi haline gelmiştir.

5N1K’da Anadolu yemekleri var

CNN TÜRK 21.00

Cüneyt Özdemir ile 5N 1K, Türkiye’nin yemek kültüründen Anadolu’daki yöresel yemeklere dünya mutfağından örneklere iştahınızı kabartacak bir yayınla ekrana geliyor. Türkiye’nin en ünlü şeflerinden Mehmet Gürs, dünyada yeni keşfedilmeye başlayan Anadolu mutfağının sırlarını, aldığı dünyaca ünlü ödülleri Cüneyt Özdemir’e New York’ta anlatıyor.

Lezzet yolculuğu Marmaris’te

SHOW TV 13.00

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu’nun durağı; Marmaris’e Bağlı Orhaniye Köyü oluyor. Başyayla’ya Orhaniye Köyü’nde ünlü Türkücü Latif Doğan eşlik ediyor. İkili, birlikte türküler seslendirdiler. Yöreye özgü ‘arağa çorbası’, ‘köy tavuğu dolması’, ‘tavuklu etli pırasa’ ve ‘sokkan balığı’ yapıyor.

Şaşkın milyarder

STAR TV 14:30

Kartal Tibet’in yönettiği Milyarder filminde Şener Şen, Münir Özkul, Uğur Yücel ve Tuluğ Çizgen oynuyor. Mesudiyeli İstasyon Şefi Mesut’un sıradan bir hayatı vardır. Bir gün Milli Piyango’dan büyük bir ikramiye kazanır. Sıradan bir yaşantısı olan Mesut’un hayatı bir anda değişir. En önemlisi de ailesinin değişimidir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER