Hanım Köylü’de işler karışıyor

STAR TV 20.00

Hanım Köylü’de Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay olur. Üstelik Nuriye ninenin kaybolması da bütün okları Koptagel ve Ferit’in üzerine çevirir. Muhtar haklı çıkmış ve kadınlar köyün dışına çıktığında başlarına olmadık şeyler gelmiştir. Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar, muhtara karşı birlik olur ve Koptagel ve Ferit’in arkasında dururlar. Kadınların desteğini alan Koptagel ve Ferit, bir gezi daha düzenlerler.

Tiyatro karnavalı

SİNEMA TV 21.00

Les Orges/Karnaval Fransa’da şehir şehir dolaşan, gezgin bir tiyatro grubudur. Sıra dışı üyelerden oluşan bu tiyatrodaki herkesin ortak tutkusu mesleklerine olan aşktır. Ancak içlerinden birinin hamile olması ve davetsiz bir misafir haberi ile grup içindeki tüm dengeler değişir.

Yeniden başlıyor

KANAL D 15.45

Yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, yenilenen içeriği ile eğlendirmeye devam edecek. Şule Zeybek’in sunduğu ve yarışmacıların ev halleriyle ekranda olacağı ‘Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin ilk bölümü bugün ekrana gelecek. Haftanın finali ise Ufuk Özkan’ın sunumuyla cuma akşamı.

Zarife’nin başı dedikodularla dertte

FOX TV 20.00

Hayat Sevince Güzel’de Rüstem ve Muhtar’ın hain planları işlemekte, köy Zarife dedikodusuyla çalkalanmaktadır. Toprak ailesi ne kadar sağlam durmaya çalışsa da dedikodulardan fazlasıyla yıpranırlar. Salih, Rüstem’in karşısına çıkar ve ona iyi bir ders verir. Barış ve Savaş ise Zarife’ye yapılan bu haksızlığa bir son vermek için ellerinden ne gelirse yapmaya hazırdırlar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER