Kanıt: Ateş Üstünde başlıyor

KANAL D 20.00

Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz ve Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan’ın da kadrosunda bulunduğu Kanıt: Ateş Üstünde dizisi bu akşam başlıyor. Prof. Dr. Sevil Atasoy’un danışmanlığında, gerçek hayat hikâyelerinden esinlenerek drama ve polisiyeyi başarılı bir şekilde bir araya getiren diziyi Abdullah Oğuz yönettiyor.  Dizinin senaryosunu Ahmet Saatçioğlu, Ayşe Teker Dereköylü ve Pınar Erkum kaleme aldı.

Mehmet, suçlu hissediyor

STAR TV 20.00

Şahane Damat’ta Mehmet ve Melike, İlknur tehlikesini yine şahane bir bahaneyle atlatırlar. Ancak Mehmet’in İlknur için hissettiği suçluluk duygusuyla baş etmek için bahaneden fazlasına ihtiyacı vardır. Vicdan azabının acısını Melike’den çıkartır.

Star Wars: İmparator

FOX TV 20.00

Star Wars: İmparator filminde Yeni Bir Umut’un sonundaki Yavin Savaşı’ndan 3 yıl sonra… İsyan Güçleri’nin üç kahramanı Luke Skywalker, Han Solo ve Prenses Leia Organa Darth Vader ve imparatorluk güçleri tarafından aranmaktadır.

Sen gülümse yeter!

SHOW TV 20.00

Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin’in başrollerini paylaştığı Gülümse Yeter dizisi seyirci karşısına çıkıyor. Dizi hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikâye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikâye sunmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı dizinin  senaryosu Banu Kiremitçi’ye ait.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER