Outsiders 1. sezon ilk kez TV’de

‘Outsiders’ dizisi hafta içi her gün 24.00’te, D-Smart/ DiziSmart Premium’da başlıyor. Outsiders, uzun yıllardır dış dünyadan uzak, kendi kurallarıyla yaşayan Farrell kabilesinin hikâyesini konu alıyor. Gizemli ve engebeli Appalachia Tepeleri’nde hayat süren Farrell kabilesi, topraklarını ve yaşam tarzlarını korumak için her şeyi göze alacaktır.

John Carter: İki Dünya Arasında 

KANAL D 20.00

Bilinmeyen bir şekilde gözünü Mars gezegeninde açan John Carter, burada kendisini gezegen sakinlerinin arasında gitgide büyüyen bir savaşın ortasında bulur. Carter, gezegende halkın kurtuluşunun kendi ellerinde olduğunu anlayacaktır.

Formda kalmak isteyenler ekran başına!

SHOW TV 10.00

‘İclal Aydın’la Yeniden’de bugün, uzman diyetisyen Selahattin Dönmez, formunu korumak isteyenlere birbirinden özel pratik tarifler veriyor. Gazeteci-yazar ve sunucu Ece Vahapoğlu ile de sağlıklı ve zinde olmanın sırları konuşuluyor.

Cinayet üstüne kalırsa… 

SİNEMA TV 21.00

Ödül Peşinde (The Bounty Hunter) filminde talihsiz bir adam olan Milo Boyd, sonunda hayalini kurduğu işi bulur. Muhabir olan eski karısını takip edecek ve karşılığında para kazanacaktır. Fakat kolay ve keyifli görünen bu iş, korkunç bir cinayetin üstüne kalmasına neden olur. Eski evliler, hayatlarını kurtarmak için kendilerini birlikte kaçarken bulur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER