Yüksek Sosyete’de işler karışık

STAR TV 20.00

Yüksek Sosyete’de Kerem’in evleneceğini öğrenen Cansu, ondan köşe bucak kaçmaya çalışır, kaçtıkça da tüm yolları Kerem’e çıkar. Bu haberle yıkılan ve kendini arabeskin kollarına atan Ece’yi teselli etmek ise Mert’e düşer. Oysa Oliva’nın davetsiz misafirleri vardır. Ayşen, Kerem’in aklını karıştıran kızı görmek için Oliva’ya baskın düzenler. Bedia Sultan ise kılık değiştirip Mert’i kontrole gelir. İki cepheden de baskın yiyen Kerem ve Mert, kendilerini bir kedi fare oyununun içinde bulurlar.

Ahmet Altan canlı yayında

CAN ERZİNCAN 21.00

Sansüre boyun eğmedi, yasaklarla hep mücadele etti… Duayen gazeteci-yazar Ahmet Altan, aylar sonra ilk kez canlı yayında. Medya neden susturuluyor? Türkiye’yi nasıl bir gelecek bekliyor? İktidar baskısına karşı ne yapılmalı? Özgür Düşünce programında Nazlı Ilıcak ve Mehmet Altan soruyor, Ahmet Altan cevaplıyor.

Safariden korkan rehber!

SHOW TV 23.30

Yönetmenliğini Olivier Baroux’un üstlendiği safari filminde altı Fransız turist, safari yapmak için Güney Afrika’ya geziye giderler. Rehberleri Richard Dacier ise hayvanlardan korkmaktadır ve 30 senedir Afrika’ya gitmemiştir. Mafya tarafından tehdit edilen Dacier ve turistleri, macera dolu bir safari beklemektedir.

Hobbitler krallığa ulaşmak istiyor

FOX TV 20.00

Hobbit 2: Smaug’un Çorak Toprakları TV’de İlk kez yayınlanıyor. Shire’lı Hobbit Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan’ı ve beraberindeki 12 cüce ile çıktığı yolculuğu doğuya, Kuytuorman’a doğru sürdürmektedir. Ejderha Smaug’un yıllardır hüküm sürdüğü Yalnız Dağ’a ve kayıp Erebor Cüce Krallığı’na ulaşmak için atıldıkları macerada başlarına yine akıl almaz belalar getirir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER