Kartal’ın moralini Gomez düzeltti

Yeni sezon çalışmalarına sancılı başlayan Beşiktaş’a moral olacak haberler gelmeye başladı. Sosa, Atiba ve Gomez’i kadrosunda tutmakta zorlanan Siyah-Beyazlıların, Gustavo Gomez konusunda olumlu gelişme kaydettiği belirtildi. Kartal’ın, oyuncunun kulübü Lanus’u 7 milyon Euro’ya ikna ettiği öğrenildi. Villareal’in de transfere dahil olmasıyla sıkıntıya düşen temsilcimizin söz konusu alışverişte avantajlı duruma geçtiği kaydedildi.

Geride bıraktığımız sezonu lig kupasıyla tamamlayan Beşiktaş’ı Şampiyonlar Ligi heyecanı sardı. Kadro yapısını da buna göre revize etmek için gece gündüz çalışan Ümraniye sakinine, organizasyonun resmi twitter hesabından kutlama geldi. Devler Ligi’nin mesajı şöyle: “Beşiktaş, 2009-2010 sezonundan bu yana ilk kez Şampiyonlar Ligi gruplarında yer alıyor. Hem de yenilenmiş muhteşem stadıyla.” Siyah-Beyazlılar da bu cümlelere, “Dünyanın en güzel stadında büyük heyecana hazırız.” diyerek cevap verdi.

Önceki gün kendisini 4 yıllığına Beşiktaşlı yapan imzayı atan Gökhan Gönül dün sağlık taramasından geçti. Futbolcuya sakatlık riski analizi yapıldığı açıklandı. Tecrübeli sağbek, yeni takımıyla idmanlarını da sürdürüyor. Arkadaşları, adaptasyon sürecini çabuk atlatması için kendisine yardımcı olmaya çalışıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER