Özbek, seçim için köşeye sıkıştırılıyor

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Adnan Öztürk, Sarı-Kırmızılıların patronu Dursun Özbek’in derhal seçime gitmesi gerektiğini söyledi. Daha önce sandık kurulduğunda sağlık sebeplerinden dolayı son anda adaylıktan çekilen Öztürk, sıkıntıları aşmak için çok ciddi ekiplere ihtiyaç bulunduğunu anlattı. LigRadyo’ya konuşan eski başkan adayı, “Amatör yaklaşımlarla kulüp yönetilmez. Başkan zor şartlar altında çalışıyor ama bir by-pass şart. Orayı burayı satalımla kulüp yönetilmez. Ortada canımız Galatasaray var. Kimse kimseden daha fazla Galatasaraylı değil. İnatlaşmaya, restleşmeye gerek yok.” dedi.

Bu arada Galatasaray, İsviçre kampını sürdürüyor. Thun’la oynanan ilk hazırlık maçında sakatlanan Koray Günter, ameliyat için gün sayıyor. Kendisine rehabilitasyon programı verilen oyuncu, dizi operasyona hazır hale gelene kadar bu şekilde çalışacak. Birkaç güne de masaya yatacak. Önümüzdeki dönemlerde çok çalışarak milli formayı kapacağını da sözlerine ekledi.

Cenk gönen’den musleraya övgü

Galatasaray’ın yedek kalecisi Cenk Gönen, Muslera’ya övgüler yağdırdı. Uruguaylı file bekçisinin dünyanın en iyileri arasında bulunduğunu dile getiren oyuncu, “Muslera sağolsun beni Türkiye’nin en iyi yerli kalecisi olarak gösteriyordu. Kendisi ise dünya çapında bir isim. Üstün özellikleri var. Kişilik anlamında da öyle.” dedi.

BAKIŞ SPOR

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER