Kartal, stoperini Barça’da buldu

Yeni sezon kadrosunu oluşturmak için çalışmalarını südrüden Beşiktaş’ın gündemine yeni bir stoper adayı geldi. Siyah-Beyazlılar, Barcelona’da forma giyen Jeremy Mathieu için harekete geçti. İspanyol ekibine resmi teklif sunuldu. 32 yaşında ve 1.92 boyundaki Fransız oyuncunun kulubü ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Başkan Fikret Orman, 7 milyon Euro seviyelerindeki bonservis bedelini aşağı çekmeye çalışıyor. Satın alma gerçekleşmezse kiralanacak.

Öte yandan terör saldırıları sebebiyle Türkiye’den gitmek isteyerek yönetime zor günler yaşatan Sosa’nın aksine Alman futbolcu Andreas Beck’ten yüz güldüren açıklamalar geldi. Başarılı savunmacı ülkesinin basınına yaptığı açıklamada, İstanbul’da hem sportif hem de kişisel yaşantısından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Terör saldırılarıyla ilgili ise, “Bunlar sebebiyle geri adım atılmıyor ve hayattan vazgeçilmiyor.” dedi.

Bu arada bir süredir yeni görev değişikliği yüzünden hayli sıkıntılı günler geçiren yönetici Erdal Torunoğulları dün görevinden istifa etti. Ayrıca Siyah-Beyazlılar, dünü çift antrenmanla geçirdi. Akşam çalışması basına açık yapıldı. BAKIŞ SPOR

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER