314 numaralı kasanın peşinde

SİNEMA TV 21.00

Kutu 314 (To Rob A Thief) filminde, El Uruguayo tarafından yönetilen bir grup hırsız, bir bankayı soyarlar ve kazdıkları tüneli kullanarak terk edilmiş bir tren istasyonuna gelir. Başbakanın basın danışmanı, bu çetenin aslında kaza geçirerek komaya giren eski devlet adamı Gonzalo Soriano’nun, içinde çok önemli belgeler bulunan 314 numaralı kasasının peşinde olduğunu öğrenir. Diğer yandan şiddetli bir yağmur, tüneli doldurduğu için kaçacak yeri kalmayan çete, kasanın içinde belgeler yerine, İspanya hükümetine ait gizli bilgilerin bulunduğu bir harddisk bulur.

Lezzet Yolculuğu İzmir’de

SHOW TV 13.00

Turgay Başyayla İzmir’de Seferihisar’a bağlı Turgut Köyüne Pınar Eliçe ile gitti. Birlikte kuzu çevirme, kazanda sütlaç, enginar dolması, ekmek dolması, arap saçı köftesi, izmir köfte yapımını gösterdiler.

Pelin, tehlikeyle karşı karşıya 

KANAL D 20.00

Tatlı İntikam’da Rüzgar, dedesinin durumu ile ilgili Pelin’i suçlar. Dedenin hastalığı, Rüzgar’ın geçmişindeki gerçekleri ortaya çıkarır. Sinan, restoran parasını ararken yeni bir engelle karşılaşır.

Shrek, yeni kral arayışında

FOX TV 20.00

Shrek 3 filminde, karısı Prenses Fiona’nın babası Kral Harold’ın hastalanması üzerine Shrek hemen harekete geçer. Kralın yerine geçecek birisini bulması gerekmektedir. Eğer Kral’ın yerine geçecek birisini bulamaz ise hiç istemediği tahta kendisi oturmak zorunda kalacaktır. Shrek, Fiona ve kadim dostları Çizmeli Kedi; yeni kralı bulabilmek için eğlenceli bir maceraya atılır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER