Şehirde ne var ne yok?

LEVENT YÜKSEL AÇIKHAVA SAHNESİ’NDE

Türk pop müziğinin unutulmaz sesi Levent Yüksel, açıkhava sahnesinde yıldızların altında unutulmaz bir konsere imza atmaya hazırlanıyor. Klasik şarkılarını seslendirecek olan Levent Yüksel konseri 22 Temmuz akşamı saat 21.15’te ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu’nda!

HALİL SEZAİ, HİT PARÇALARINI SESLENDİRECEK

0801-halil-sezai

Oyunculuğu ve müzikal çalışmalarıyla adından söz ettiren Halil Sezai, Ervah-ı Ezel albümü ve sevilen hit parçalarından oluşan repertuvarıyla IF Performance Hall Ataşehir’de sahne alıyor. Sezai, 22 Temmuz akşamı saat 20.00’de başlayacak konserinde hayranlarına unutulmaz bir performans sergileyecek.

SKUNK ANANSIE İSTANBUL’A GELİYOR

0803-skunk

Rock dünyasının efsane isimlerinden Skin’in önderliğindeki Skunk Anansie, geçtiğimiz ocak ayında yayınlanan yeni stüdyo albümü Anarchytecture’ın turnesi dahilinde İstanbul’a geliyor! Brit Rock’ın öncülüğünü üstlenen grup, 21 Temmuz akşamı saat 21.00’de Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluşacak.

YALINAYAK MÜZİKHOL YÜREKLERE DOKUNACAK

0804-yalınayak-müzikhol

Dönüşen kentler nedeniyle yersiz kalmış bir müzikholün çalışanlarının, yeni bir gösteriyle sahneleri dolaşmasını konu alan ‘Yalınayak Müzikhol’ oyunu, izleyiciyi gülmekten kırıyor. Eleştirmenlerden büyük beğeni toplayan oyun, 20 Temmuz’da UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde

FRANSIZ MUTFAĞININ KAPILARINI ARALAMA VAKTİ

0805-msa-parizyen-tatlı

Tatlı çeşitleriyle oldukça zengin bir menüye sahip olan Fransız mutfağının kapılarını aralama vakti! Fransız usulü tatlıların yapımını profesyonel şefler eşliğinde öğrenmek için haydi MSA’ya! Parizyen Tatlılar atölyesi 20 Temmuz saat 10.00’da Mutfak Sanatları Akademisi’nde!

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER